It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Nadchodzi siódma rocznica epickiej gry RPG od CD PROJEKT RED. Świętuj z nami ten dzień i odwiedź naszą specjalną stronę poświęconą grze [url=https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition ]Wiedźmin 3: Dziki Gon[/url] i innym z serii Wiedźmin. Znajdziesz tam również wyjątkowe gadżety i możliwość zdobycia gry za darmo!

Rocznica wiąże się z zestawem zniżek w naszym sklepie, które będą dostępne do 22 maja 2022, do godz. 23:59. W tym czasie, jeśli kupisz wszystkie 3 z wymienionych poniżej tytułów, do całego zestawu zostanie dodana dodatkowa zniżka 10%:

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona (-85%)
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona (-85%)
Wiedźmin 3: Dziki Gon (-80%)
Nie kumam tej zniżki – posiadam całą trylogię, więc może jest już zaaplikowana, ale te ceny wyglądają tak, jak w trakcie ostatnich paru wyprzedaży.

Ponadto pora chyba naprawić błąd, który sprawia, że posiadacze W3:GOTY widzą DLC jako niebędące w ich posiadaniu.
avatar
ciemnogrodzianin: Ponadto pora chyba naprawić błąd, który sprawia, że posiadacze W3:GOTY widzą DLC jako niebędące w ich posiadaniu.
A po co firma taka jak GOG miałaby naprawiać jakieś błędy w ich flagowych produktach?
Niech się klienci trochę pomęczą.
Czy w tych darmowych Witcher Goodies jest coś nowego, czy to jest to samo co poprzednio, bo jakąś taką paczkę już mam na koncie?
avatar
Kerebron: Czy w tych darmowych Witcher Goodies jest coś nowego, czy to jest to samo co poprzednio, bo jakąś taką paczkę już mam na koncie?
Też mam, kliknąłem.
Kliknięcie nie dodało mi Goodies do konta, otrzymałem kod podarunkowy.
Poprzednim razem przy takim zabiegu nastąpiło rozszerzenie posiadanej paczki o pliki mające na końcu nazwy dopisek "(Winter Sale 2021").
Zatem najpewniej nie ma nic nowego - chyba że GOG zmienił sposób dodawania do konta.

A i te pliki z Winter Sale 2021 to... są unikalne.

Przy okazji.
Można gratulować wygranej w konkursie? :)
Na oko nic nowego tam nie widzę, a przynajmniej nie jest oznaczone.
avatar
KillingMoon: Kliknięcie nie dodało mi Goodies do konta, otrzymałem kod podarunkowy.
avatar
ssling: Na oko nic nowego tam nie widzę, a przynajmniej nie jest oznaczone.
Dzięki, tak właśnie myślałem i nie chciałem generować niepotrzebnego kodu. :)