It seems that you're using an outdated browser. Some things may not work as they should (or don't work at all).
We suggest you upgrade newer and better browser like: Chrome, Firefox, Internet Explorer or Opera

×
Minął rok od premiery Liberated, dynamicznej platformówki akcji osadzonej w żywym, ręcznie rysowanym komiksie. Aby uczcić rocznicę tego tytułu, Walkabout, wydawca Liberated, postanowił sprawić wszystkim graczom prezent.

Przez najbliższe 72 godziny (do 2 sierpnia 2021 roku, do godziny 15:00) możecie odebrać swój egzemplarz ekscytującej gry podróżniczej Wanderlust: Transsiberian za darmo na GOG.COM! Ponadto, mamy specjalny zestaw zniżek na wybrane gry od Walkabout:

Liberated (-75%)
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest (-50%)
Wanderlust: Travel Stories (-60%)
Wanderlust: Travel Stories Soundtrack (-60%)

Jeśli kupisz wszystkie trzy gry wymienione powyżej do 2 sierpnia 2021 roku, godz. 15:00, zniżka na cały pakiet wzrośnie o 15%. Nie musisz kupować Wanderlust: Travel Stories Soundtrack, aby otrzymać dodatkową zniżkę.
Po kliknięciu "odbierz za darmo" wraca mnie na stronę główną i nie dodaje gry do biblioteki
avatar
HerrFranek: Po kliknięciu "odbierz za darmo" wraca mnie na stronę główną i nie dodaje gry do biblioteki
Kliknij na przycisk "Odbierz za darmo" znajdujący na banerze nieco poniżej sekcji "Polecane" na głównej stronie, a nie na stronie gry. :) Powinno dodać grę do Twojej biblioteki bez żadnych problemów. Chyba że właśnie tego próbowałeś...
Post edited July 31, 2021 by Sarafan
avatar
HerrFranek: Po kliknięciu "odbierz za darmo" wraca mnie na stronę główną i nie dodaje gry do biblioteki
Udało się pobrać? :)
Miałem, bo kupiłem, ale fajnie, że #rozdajo.
Ciekawa gra, niewątpliwie – coś innego.